Seksualinis pajėgumas ir aktyvumas

Kai pagalvojame ar pradedame kalbėti seksualumo tema, neretai mus aplanko mažesnis ar didesnis gėdos jausmas. Šiandien Lietuvoje kalbėti apie TAI kol kas nepopuliaru ir priskiriama tabu temoms, kuriomis su niekuo nesidaliname, o jei ir dalinamės tai ne išsamiai.

Kiekvieno individo seksualumas ir su juo susiję dalykai užima vieną iš svarbiausių vietų jo gyvenime, todėl labai svarbu žinoti, kas tai yra ir ištikus bėdai, kaip su tuo tvarkytis.

Visi mes turime supratimą apie seksualumą, tačiau kiekvieno iš mūsų patirtis yra labai unikali, nes mes patys irgi esame unikalūs. Gerai išmanantis seksualumą žmogus gali išvengti daug problemų savo gyvenime.

Seksas suprantamas, kaip vyro ir moters sueitis. Seksualumas apima platesnį aspektų spektrą: biologinį, psichologinį, medicininį ir kt.

Biologinis aspektas apima žmogaus seksualumo vystymąsi nuo kūdikystės iki senatvės ir senatvės. Biologinis aspektas nulemia seksualinį potraukį, seksualinį aktyvumą ir pasitenkinimą seksu.

Psichologinis aspektas apima mintis, emocijas, pojūčių individualumą, tarpusavio bendravimo stilių.

Medicininis aspektas. Visi mes kartas nuo karto susergame. Seksualinis pajėgumas mažėja nuo patiriamo streso, rūkymo, alkoholio, vaistų, narkotikų naudojimo.  Atskirais atvejais seksualinis poreikis gali pradingti visai.  Nerimas, kaltė, susigėdijimas, depresija ir konfliktai tarpusavio santykiuose gali sutrikdyti mūsų seksualinį aktyvumą.

Seksualinis pajėgumas ir aktyvumas ne reta problema, kurią lydi libido sumažėjimas, erekcijos disfunkcija ir kt. nemalonūs simptomai. Šiuos neigiamus pojūčius reikia spręsti čia ir dabar, nes tai labiausiai įtakoja mūsų biologinę ir psichologinę jauseną bei gebėjimus.

SPRENDIMAI

Šiandien rinkoje yra nemažai produktų nuo vaistų iki žolelių padedančių kovoti su seksualumo problemomis, tik retai suprantame, o juo labiau žinome, kas labiausiai mums gali tikti ir padėti.

Vaistai skirti erekcijos disfunkcijai spręsti tikrai veiks gerai ir gretai, tačiau šiuo atveju mes susiduriame su tokiais aspektais, kaip – registracija gydytojo konsultacijai ir recepto gavimu, begale kontraindikacijų ir šalutinių poveikių, didele kaina ir kt.

Žolelės – gali padėti spręsti seksualumo problemas, tik ne „čia ir dabar“, tai ilgo vartojimo produktai, kurie gali ir nepateisinti Jūsų lūkesčių.

Pati paprasčiausia ir populiariausia priemonė pasaulyje erekcijos disfunkcijai, libido ir seksualumui skatinti yra patikrinti maisto papildai, kurie yra lengvai prieinami kiekvienam pirkėjui, kuriuose gausu natūralių, nereceptinių, tačiau labai greitai veikiančių medžiagų.

NATŪRALIOS MEDŽIAGOS KOVAI SU EREKCIJOS DISFUNKCIJA IR SUMAŽĖJUSIU SEKSUALINIU PAJĖGUMU BEI AKTYVUMU

L-argininas

L-argininas yra aminorūgštis, padedanti gaminti baltymus bei labai reikšminga azoto oksido gamybai organizme. Savo ruožtu azoto oksidas yra nepaprastai svarbus gerai erekcijos funkcijai, nes teigiamai veikia kraujagysles, jomis teka geriau deguonimi aprūpintas kraujas. O kraujotaka, ne paslaptis, daro didžiulę įtaką erekcijai.

L-argininas buvo išsamiai tiriamas kaip galimas erekcijos disfunkcijos ir daugelio kitų ligų gydymo būdas. Vienoje klinikoje atlikto tyrimo rezultatai leidžia teigti, jog papildas, saugus vartoti ir gerai toleruojamas daugumos vyrų, teigiamai veikia erekciją, gali padėti siekiant mažinti erekcijos disfunkciją, bet nėra vaistas (Šaltinis). Tačiau L-argininas gali būti derinamas su kitais papildais, siekiant didžiausio efekto.

Vartoti L-argininą reikėtų atsargiai, jei drauge vartojate receptinius vaistus erekcijos disfunkcijai gydyti, pavyzdžiui, Viagrą. Kaip minėjome, L-argininas gali mažinti kraujospūdį, tad jeigu Jus ir taip vargina mažesnis nei įprastas kraujo spaudimas arba vartojate kitų kraujospūdį mažinančių vaistų, L-arginino geriau atsisakykite arba pasikonsultuokite dėl jo vartojimo su savo gydytoju.

Paprastasis geismis

Medicininiais tikslais yra vartojama augalo žievė ir šaknys. Pirmos studijos siekia 1920 metus, kuomet buvo ištirta, kad šio augalo šaknyse ir žievėje rastas gausus riebiųjų rūgščių, riebalų rūgščių esterių, eterinių aliejų, augalinių sterolių, triterpenų (lupeol).

Šis augalas priskiriamas prie vienų stipriausių natūralių afrodiziakų pasaulyje ir turi daug kitų teigiamą poveikį žmogaus organizmui turinčių savybių: gerina atmintį, bendrą organizmo būklę, tonizuoja, šalina nuovargį. Paprastasis geismis turi savybę didinti libido, ypač teigiamai veikia vyrų potenciją ir mažina stresą. Kai kurie tyrimai rodo, kad šis augalas paskatina smegenų veiklą, mažina emocinę ir protinę įtampą.

Gulsčioji ragužė

Maisto papildai kurių, sudėtyje yra Tribulus terrestris (liet.Gulsčioji ragužė) žolės ekstraktas, vyrams yra puikiai žinomi dėl afrodiziakinių, libido bei lytinę funkciją palaikančių savybių. Profesionaliai sportuojantys ypač mėgsta šiuos papildus, nes Tribulus terrestris gali padidinti ištvermę, raumenų tonusą. 

Tikrasis krokas (Šafranas)

Padeda sužadinti lytinį potraukį (libido), daro įtaką spermos tūriui ir atpalaiduoja raumenis.

Jei ir Jūs susidūrėte su vyriškumo išsekimu, tam yra sprendimas.