Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai ir patarimai

2020-01-23 Tinkama odos, plaukų ir nagų priežiūra žiemos metu
ruta 0 28
Tinkama odos, plaukų ir nagų priežiūra žiemos metu Jokia paslaptis, kad tai, kaip atrodo mūsų plaukai, oda ir nagai, leidžia kalbėti apie bendrą mūsų savijautą ir organizmo būklę, todėl suprastėjusi išvaizda signalizuoja kur kas rimtesnes problemas, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Nors su įvairiomis grožio problemomis susiduriame tiek vasa..
2019-12-17 Seksualinis pajėgumas ir aktyvumas
ruta 0 165
Seksualinis pajėgumas ir aktyvumas Kai pagalvojame ar pradedame kalbėti seksualumo tema, neretai mus aplanko mažesnis ar didesnis gėdos jausmas. Šiandien Lietuvoje kalbėti apie TAI kol kas nepopuliaru ir priskiriama tabu temoms, kuriomis su niekuo nesidaliname, o jei ir dalinamės tai ne išsamiai.  Kiekvieno individo seksualumas ir su juo susiję d..
2019-10-24 Lecitinas – raktas į sveikatą ir ilgaamžiškumą!
ruta 0 346
LECITINAS – RAKTAS Į SVEIKATĄ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ      1846 m. prancūzų mokslininkas Maurice'as Goble (Maurice Gobley) pirmą kartą izoliavo fosfolipidų mišinį (cholino, inozitolio ir tt.) iš kiaušinio trynio.  1850 m. ši medžiaga buvo pavadinta lecitinu, kuris, verčiant iš  Graikų kalbos žodžio lecithos, reiškia trynį. Nuo tada buvo atlikta daug tyrim..
2019-10-11 Acerola – skydas nuo šaltojo sezono atnešamų sveikatos problemų.  Ar prisimenate kodėl?
ruta 0 359
Acerola – skydas nuo šaltojo sezono atnešamų sveikatos problemų. Ar prisimenate kodėl?   Artėjant šaltajam sezonui, vis labiau pradedame galvoti apie savo imunitetą - ar jis bus pakankamai stiprus atsilaikyti prieš įvairius virusus, bakterijas, ligas ar šalto vėjo gūsius. Jei nesate tikri, ar Jums pavyks apsisaugoti nuo šaltojo sezono atneša..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)