Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai ir patarimai

2020-09-29 Ar jau atradote kanapių aliejų?  Šis „gyvybės šaltinis“ gali stovėti ir ant Jūsų stalo
ruta 0 344
Ar jau atradote kanapių aliejų? Šis „gyvybės šaltinis“ gali stovėti ir ant Jūsų stalo   Kai kurie giliai mąstantys žmonės mano, kad gyvenimas yra paradoksas, kurio nereikia suprasti, bet reikia iki galo išgyventi. Tačiau išminčiai yra sakę: „Pažink save“. Tad bet kuriuo atveju geriau siekti žinių, nei įsitaisyti nežinojime, ypač kai kalbame apie s..
2020-05-20 Kojų sunkumas, skausmas ar tinimas? Klastingas negalavimas, kurio nevalia ignoruoti
ruta 0 510
Kojų sunkumas, skausmas ar tinimas? Klastingas negalavimas, kurio nevalia ignoruoti   Labai dažnai tiek vyrai, tiek moterys į išsiplėtusias venas numoja ranka ir ilgą laiką nekreipia jokio dėmesio, o varginančius simptomus, tokius kaip kojų patinimas ar skausmas, priskiria įprastam kasdieniam nuovargiui. Visgi, tokie požymiai iš tiesų gali sl..
2020-05-19 Riebalai mūsų mitybos racione. Ką būtina žinoti kiekvienam!
ruta 0 562
Riebalai mūsų mitybos racione. Ką būtina žinoti kiekvienam!   Maistas, kuris yra mūsų lėkštėse ir, kuriuo maitiname savo kūnus, yra vienas iš pamatų, nulemiančių mūsų vystymąsi, fizinę bei protinę sveikatą ir ilgaamžiškumą. Juk pagal Hipokratą maistas prilyginamas vaistui - jis gali padėti išsaugoti sveikatą arba ją sugriauti. Sveika mityba ta..
2020-03-03 Kas sukelia stresą, kaip jis veikia mūsų organizmą ir kaip su juo kovoti?
ruta 0 912
Kas sukelia stresą, kaip jis veikia mūsų organizmą ir kaip su juo kovoti? Stresas – sunkiai išvengiamas kasdienybės palydovas. Nors tam tikrose situacijose stresas gali motyvuoti (šiuo atveju reikėtų kalbėti apie „pozityvų stresą“, kuris gali padėti susikoncentruoti, išnaudoti savo potencialą ir pasiekti geriausių rezultatų), tačiau paprastai st..
2020-02-12 Efektyvi kova su celiulitu: nuo ko pradėti?
ruta 0 721
Efektyvi kova su celiulitu: nuo ko pradėti? Celiulitas – dažna problema, kamuojanti tiek vyrus, tiek moteris, tačiau kur kas plačiau paplitusi tarp įvairaus amžiaus dailiosios lyties atstovių. Tai nelygios, banguotos ir į apelsino žievelę panašios odos būklė. Nors celiulitas nedaro jokios įtakos žmogaus sveikatai, jis yra nepageidaujamas kompani..
2020-02-04 Imuniteto stiprinimas žiemos–pavasario laikotarpiu
0 804
Imuniteto stiprinimas žiemos–pavasario laikotarpiu Jei imunitetas yra nusilpęs, jaučiamės mieguisti ir pavargę, mums stinga energijos ir žvalumo, kur kas dažniau susiduriame su peršalimo ir kvėpavimo takų ligomis, ypač tuomet, jei oras už lango yra permainingas, o temperatūrų svyravimai – gana ryškūs. Nuo seniausių laikų imuniteto stiprinimui ..
2020-01-23 Tinkama odos, plaukų ir nagų priežiūra žiemos metu
ruta 0 772
Tinkama odos, plaukų ir nagų priežiūra žiemos metu Jokia paslaptis, kad tai, kaip atrodo mūsų plaukai, oda ir nagai, leidžia kalbėti apie bendrą mūsų savijautą ir organizmo būklę, todėl suprastėjusi išvaizda signalizuoja kur kas rimtesnes problemas, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Nors su įvairiomis grožio problemomis susiduriame tiek vasa..
2019-12-17 Seksualinis pajėgumas ir aktyvumas
ruta 0 828
Seksualinis pajėgumas ir aktyvumas Kai pagalvojame ar pradedame kalbėti seksualumo tema, neretai mus aplanko mažesnis ar didesnis gėdos jausmas. Šiandien Lietuvoje kalbėti apie TAI kol kas nepopuliaru ir priskiriama tabu temoms, kuriomis su niekuo nesidaliname, o jei ir dalinamės tai ne išsamiai.  Kiekvieno individo seksualumas ir su juo susiję d..
2019-10-24 Lecitinas – raktas į sveikatą ir ilgaamžiškumą!
ruta 0 1011
LECITINAS – RAKTAS Į SVEIKATĄ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ      1846 m. prancūzų mokslininkas Maurice'as Goble (Maurice Gobley) pirmą kartą izoliavo fosfolipidų mišinį (cholino, inozitolio ir tt.) iš kiaušinio trynio.  1850 m. ši medžiaga buvo pavadinta lecitinu, kuris, verčiant iš  Graikų kalbos žodžio lecithos, reiškia trynį. Nuo tada buvo atlikta daug tyrim..
2019-10-11 Acerola – skydas nuo šaltojo sezono atnešamų sveikatos problemų.  Ar prisimenate kodėl?
ruta 0 1020
Acerola – skydas nuo šaltojo sezono atnešamų sveikatos problemų. Ar prisimenate kodėl?   Artėjant šaltajam sezonui, vis labiau pradedame galvoti apie savo imunitetą - ar jis bus pakankamai stiprus atsilaikyti prieš įvairius virusus, bakterijas, ligas ar šalto vėjo gūsius. Jei nesate tikri, ar Jums pavyks apsisaugoti nuo šaltojo sezono atneša..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)