Meniu
Prekių krepšelis

Pagalba


- Kaip susikurti paskyrą?
- Kaip užsisakyti?
- Kaip pirkti kaip svečiui?
- Užsakymo būsena

 
- Kaip keisti duomenis?
- Pamiršote slaptažodį?
- Užsakymų istorija
- Užsakymo keitimas
- Pristatymo mokestis
- Pirkimas išsimokėtinai
- Prekių grąžinimas
- Atsiskaitymo būdai
- Duomenų saugumas

NAUJAS PIRKĖJAS

Kaip susikurti paskyrą?
Mūsų internetinėje parduotuvėje registruotis nėra būtina, tačiau rekomenduojame užsiregistruoti, nes tai daro pirkimą patogesniu ir greitesniu, o registruoti pirkėjai gali sekti užsakymo būseną.

Registracija vykdoma labai paprastai, tereikia užpildyti pateiktą „Registracijos“ formą ir įvesti sugalvotą prisijungimo slaptažodį.

Registruojantis būtinai įrašykite savo tikrą elektroninį paštą ir telefoną: atlikus užsakymą su Jumis gali būti susisiekta dėl prekių surinkimo, pristatymo laiko, apmokėjimo ir kitų klausimų.

Jeigu nusprendėte nesiregistruoti įsigydami prekes, galite pirkti kaip svečias: užtruksite tik minutę užpildyti supaprastintą prekių pristatymo formą. 

Kaip užsisakyti?
Išsirinkite norimas prekes ir sudėkite jas į pirkinių krepšelį: spragtelėkite ant prekės nuotraukos, atsidariusiame lange, jeigu reikia, nurodykite tinkamą Jums dydį, norimą prekių kiekį, spalvą ar kitus būtinus dydžius, jeigu jie yra, tada spauskite nuorodą „Į krepšelį". Pasirinktos prekės bus perkeltos į pirkinių krepšelį. Paspaudus nuorodą "PIRKTI", atsidaro detalus krepšelio turinio langas, kuriame matysite ir galėsite koreguoti pasirinktų prekių kiekį ir sąrašą.

„Prisijungimas, registracija“. Norėdami tęsti pirkimą, prekių krepšelyje spustelkite mygtuką "FORMUOTI UŽSAKYMĄ". Jeigu esate registruotas vartotojas, įveskite prisijungimo duomenis. Jeigu dar nespėjote užsiregistruoti ir norėtumėte pirkti kaip svečias, pažymėkite „Svečio apsipirkimas“, spauskite nuorodą „TĘSTI“ ir pereikite į antrą pirkimo žingsnį.

„Atsiskaitymo detalės“, „Pristatymo detalės“. Jeigu esate registruotas vartotojas, šiame pirkimo etape Jums reikės patikrinti, ar tinkamai ir teisingai suvesta kontaktinė informacija. Jeigu perkate kaip svečias, Jums reikės suvesti užsakymui reikalingą informaciją.

„Pristatymo metodas“.  Pasirinkite Jums priimtiną pristatymo metodą. Jeigu turite, galite pateikti svarbių pastabų skiltyje „Pridėti komentarą prie šio užsakymo “ (durų kodas, privažiavimas prie vietovės ir kt.). Spauskite mygtuką „TĘSTI“ ir pereisite į penktąjį pirkimo etapą.

„Mokėjimo metodas“. Pasirinkite mokėjimo metodą. „Užsakymo patvirtinimas“. Jeigu visa pateikta informacija tinkama – spauskite mygtuką „PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“. Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųstas „Užsakymo patvirtinimas“ su unikaliu Jūsų užsakymo numeriu, jame galėsite matyti visą užsakymo metu pateiktą informaciją. Jei pastebėjote užsakymo klaidų po patvirtinimo, kuo skubiau informuokite mus telefonu 85 2127165 arba elektroniniu paštu uzsakymai@pharmacon.lt

Kaip pirkti kaip svečiui?
Pirmame „Prisijungimas, registracija“ žingsnyje Jums bus pasiūlytos dvi pasirinkimo galimybės: pirki kaip svečiui arba prisijungti (jeigu esate registruotas narys). Jeigu registruotis nenorite, tuomet tiesiog pasirinkite "Svečio apsipirkimas" punktą ir spauskite „TĘSTI“.

Kaip sekti užsakymo būseną?
Registruoti vartotojai turi galimybę sekti užsakymo būseną, taip pat peržiūrėti įsigytų pirkinių istoriją. Prisijunkite prie savo paskyros puslapio viršuje spusteldami nuorodą „Prisijungti“ ir suvesdami savo prisijungimo duomenis. Skiltyje „Mano užsakymai“ rasite visų pirkinių istoriją. 

JŪSŲ PASKYRA

Kaip keisti paskyros duomenis?
Keisti paskyros duomenis galite prisijungę prie savo paskyros puslapio viršuje paspaudę nuorodą Prisijungti“. Prisijungę prie savo paskyros skiltyje „Mano paskyra“ pakeiskite norimus duomenis ir spauskite „TĘSTI“.

Pamiršote slaptažodį?
Jeigu registracijos metu pamiršote savo slaptažodį, spauskite nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“ – tuomet Jūsų nurodytu el.paštu atsiųsime Jums naują Jūsų paskyros slaptažodį.

Užsakymų istorija
Peržiūrėti užsakymų istoriją galite prisijungę prie savo paskyros pharmacon.lt puslapio viršuje paspaudę nuorodą „Prisijungti“, suveskite prisijungimo duomenis, tuomet skiltyje „Mano užsakymai“ paspaudę nuorodą „Žiūrėti savo užsakymų istoriją“ galite sekti savo užsakymų būseną, bei matyti savo užsakymų istoriją.