Meniu
Prekių krepšelis

Miegui

Vertinga sudėtimi pasižymintys maisto papildai miegui: nosies purškalai, maisto papildai įtampos mažinimui ir kiti preparatai vyrams ir moterims, gerinantys miego kokybę. Sudedamosios maisto papildų medžiagos ramina, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir psichologinę būklę, gali padėti kovoti su knarkimu, užsikimšusia nosimi, palaikyti normalią kvėpavimo takų funkciją, gerinti miego kokybę. Reguliariai vartojami maisto papildai padeda susilpninti patiriamą įtampą, užtikrina lengvesnį užmigimą ir ramesnį miegą nakties metu. Rūšiuokite prekes pagal jų pavadinimą, kainą, įvertinimą ar kitus rodiklius, – rinkitės greitą ir patogų apsipirkimą internetu! Užtikriname platų miego kokybei gerinti skirtų maisto papildų pasirinkimą, itin patrauklias kainas, greitą ir patogų pristatymą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Gamintojas: 3 Chenes Laboratoires Modelis: Adrenisol-30kaps.
Maisto papildas „Adrenisol”, 30 kapsulių Unikalus medžiagų derinys kovai su atsitiktiniu ar lėtiniu stresu, nerimu, psichoemocine įtampa, susilpnėjusiu gebėjimu sukaupti dėmesį.   Siauralapio baziliko ekstraktas padeda palaikyti normalią psichinę ir fizinę būklę, gali padidinti organ..
19.62€ 26.16€
Be PVM:19.62€
Gamintojas: 3 Chenes Laboratoires Modelis: Physioronf-20ml
Maisto papildas „Physioronf”, 20ml purškalas STOP KNARKIMUI - LAISVĖ KVĖPAVIMUI! „Physioronf“- unikalios, kruopščiai parinktos, sudedamosios medžiagos gali padėti kovoti su knarkimu, palaikyti normalią kvėpavimo takų ir virškinimo sistemos funkciją, pagerinti miego kokybę. ..
18.10€ 27.85€
Be PVM:18.10€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)