Meniu
Prekių krepšelis

Alyvuogių aliejus

Organinis alyvuogių aliejus, skirtas kasdieniam naudojimui, tinkantis įvairų patiekalų ruošimui ir gardinimui. Siūlome šalto spaudimo, ekologiškus, aukščiausios kokybės tradicinio skonio alyvuogių aliejus, taip pat aliejus su citrinos, baziliko ir kitais prieskoniais. Žinome, kad svarbiausi kokybiško aliejaus rodikliai yra gamyboje naudojamos žaliavos, aliejaus spaudimo būdas ir rūgštingumas, todėl siūlome tik kruopščiai atrinktus produktus, skirtus sveika mityba besidomintiems žmonėms. Rūšiuokite aliejus pagal jų pavadinimą, kainą, pirkėjų įvertinimą ar kitus rodiklius, – rinkitės greitą ir patogų apsipirkimą internetu! Užtikriname platų produktų pasirinkimą, itin patrauklias kainas, greitą ir patogų pristatymą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Gamintojas: Cauvin Modelis: alyvuogiu-aliejus-su-baziliku-aromatu-250ml
Alyvuogių aliejus su bazilikų aromatu, ekologiškas 250 ml                                Pagaminta  Prancūzijoje Organinis, šalto spaudim..
4.89€ 6.99€
Be PVM:4.89€
Gamintojas: Cauvin Modelis: alyvuogių-aliejus-su citrina-250
Alyvuogių aliejus su citrinos aromatu, ekologiškas 250ml                                        &nbs..
4.05€ 5.79€
Be PVM:4.05€
Gamintojas: Cauvin Modelis: auksciausios-rusies-alyvuogiu-aliejus-ekologiskas-750ml
Aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus, ekologiškas 750ml                                 Pagaminta Prancūzijoje. Organinis, Aukščiau..
8.27€ 11.82€
Be PVM:8.27€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)