Meniu
Prekių krepšelis

Alyvuogių aliejus

Organinis alyvuogių aliejus, skirtas kasdieniam naudojimui, tinkantis įvairų patiekalų ruošimui ir gardinimui. Siūlome šalto spaudimo, ekologiškus, aukščiausios kokybės tradicinio skonio alyvuogių aliejus, taip pat aliejus su citrinos, baziliko ir kitais prieskoniais. Žinome, kad svarbiausi kokybiško aliejaus rodikliai yra gamyboje naudojamos žaliavos, aliejaus spaudimo būdas ir rūgštingumas, todėl siūlome tik kruopščiai atrinktus produktus, skirtus sveika mityba besidomintiems žmonėms. Rūšiuokite aliejus pagal jų pavadinimą, kainą, pirkėjų įvertinimą ar kitus rodiklius, – rinkitės greitą ir patogų apsipirkimą internetu! Užtikriname platų produktų pasirinkimą, itin patrauklias kainas, greitą ir patogų pristatymą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Alyvuogių aliejus su bazilikų aromatu, ekologiškas 250 ml
Išparduota
Gamintojas: Cauvin Modelis: 200717
Alyvuogių aliejus su bazilikų aromatu, ekologiškas 250 ml                                Pagaminta  Prancūzijoje Organinis, šalto spaudim..
8.46€
Be PVM:6.99€
Alyvuogių aliejus su citrinos aromatu, ekologiškas 250ml
Išparduota
Gamintojas: Cauvin Modelis: 201232
Alyvuogių aliejus su citrinos aromatu, ekologiškas 250ml                                        &nbs..
0.00€
Be PVM:0.00€
Aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus, ekologiškas 750ml
Išparduota
Gamintojas: Cauvin Modelis: 200721
Aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus, ekologiškas 750ml                                 Pagaminta Prancūzijoje. Organinis, Aukščiau..
19.36€
Be PVM:16.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)