Meniu
Prekių krepšelis

Actas

Įvairių rūšių actas, pasižymintis išskirtinėmis maistinėmis savybėmis, puikiu skoniu ir aromatu: baltojo ir raudonojo vyno actas, balzamiko, obuolių sidro ir kitų rūšių actas, plačiai naudojamas maisto pramonėje, salotų, sriubų, mėsos ir žuvies patiekalų, marinatų gamybai. Apie sveikatą gerinančias acto savybes kalbama nuo seniausių laikų. Aukštos kokybės actas pasižymi antibakteriniu ir antioksiduojamuoju poveikiu, fizinę būklę ir virškinimą gerinančiomis savybėmis. Siūlome rinktis iš plačios organinių ir ekologiškų actų pasiūlos, plataus skonio asortimento. Subtilaus skonio, tradicijų saugomi receptai ir originalūs, gurmaniško skonio produktai puikiai tiks šventėms ir kasdieniam vaišių stalui. Rūšiuokite actus pagal jų pavadinimą, kainą, pirkėjų įvertinimą ar kitus rodiklius, – rinkitės greitą ir patogų apsipirkimą internetu! Užtikriname platų produktų pasirinkimą, itin patrauklias kainas, greitą ir patogų pristatymą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Gamintojas: Cauvin Modelis: balto-vyno-actas-250-ml
Balto vyno actas, ekologiškas 250ml Organinis, Rūgštingumas 6º Tinkamas vartoti vegetarams. Be glitimo, pieno produktų, kviečių, cukraus. Tai vienas iš seniausių acto rūšių. Pagamintas iš baltųjų vynuogių. Jis pasižymi aiškiai juntamu vyno aromatu ir puikiomis skoninėmis savybėmi..
2.74€ 3.91€
Be PVM:2.74€
Gamintojas: Cauvin Modelis: balzaminis-actas-su-sgt-250-ml
Balzaminis actas iš Modenos su SGT, ekologiškas 250ml SGT – saugoma gegografine tapatybe                                                 PAGAMINTA Prancūzijoje Sudėtis: Or..
3.40€ 4.85€
Be PVM:3.40€
Gamintojas: Cauvin Modelis: obuoliu-sidro-actas-250-ml
Obuolių sidro actas, ekologiškas 250ml                               PAGAMINTA Prancūzijoje  Organinis, Rūgštingumas 5o Natūralus actas pagamintas iš organiškai užaugintų obuolių sidro. Nepaveiktas chem..
2.97€ 4.24€
Be PVM:2.97€
Gamintojas: Cauvin Modelis: raudono-vyno-actas-250-ml
Raudono vyno actas, ekologiškas 250ml                                    PAGAMINTA : Prancūzijoje                        &nbs..
2.74€ 3.91€
Be PVM:2.74€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)