Meniu
Prekių krepšelis

Actas

Įvairių rūšių actas, pasižymintis išskirtinėmis maistinėmis savybėmis, puikiu skoniu ir aromatu: baltojo ir raudonojo vyno actas, balzamiko, obuolių sidro ir kitų rūšių actas, plačiai naudojamas maisto pramonėje, salotų, sriubų, mėsos ir žuvies patiekalų, marinatų gamybai. Apie sveikatą gerinančias acto savybes kalbama nuo seniausių laikų. Aukštos kokybės actas pasižymi antibakteriniu ir antioksiduojamuoju poveikiu, fizinę būklę ir virškinimą gerinančiomis savybėmis. Siūlome rinktis iš plačios organinių ir ekologiškų actų pasiūlos, plataus skonio asortimento. Subtilaus skonio, tradicijų saugomi receptai ir originalūs, gurmaniško skonio produktai puikiai tiks šventėms ir kasdieniam vaišių stalui. Rūšiuokite actus pagal jų pavadinimą, kainą, pirkėjų įvertinimą ar kitus rodiklius, – rinkitės greitą ir patogų apsipirkimą internetu! Užtikriname platų produktų pasirinkimą, itin patrauklias kainas, greitą ir patogų pristatymą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Gamintojas: Cauvin Modelis: 201230
Balto vyno actas, ekologiškas 250ml Organinis, Rūgštingumas 6º Tinkamas vartoti vegetarams. Be glitimo, pieno produktų, kviečių, cukraus. Tai vienas iš seniausių acto rūšių. Pagamintas iš baltųjų vynuogių. Jis pasižymi aiškiai juntamu vyno aromatu ir puikiomis skoninėmis savybėmi..
2.63€ 3.50€
Be PVM:2.17€
Gamintojas: Cauvin Modelis: 201231
Balzaminis actas iš Modenos su SGT, ekologiškas 250ml SGT – saugoma gegografine tapatybe                                                 PAGAMINTA Prancūzijoje Sudėtis: Or..
4.22€ 5.63€
Be PVM:3.49€
Gamintojas: Cauvin Modelis: 201618
Mišinys salotoms „Vinaigrette“, ekologiškas 250ml Aliejaus ir balzaminio acto mišinys ypač rekomenduojamas siekiant paįvairinti mitybą, palaikyti normalią žarnyno veiklą ir virškinimą, ar tiesiog suteikti patiekalams išskirtinį skonį. Sudėtis: 75% aukščiausios rūšies pirmojo spaudimo aly..
4.12€ 5.49€
Be PVM:3.40€
Gamintojas: Cauvin Modelis: 201237
Obuolių sidro actas 250ml, ekologiškas, 5% rūgštingumo Paprastas ir pigus produktas, turintis daug naudingųjų savybių. Dėl natūralios fermentacijos, acte gausu gerųjų bakterijų. Be GMO, gliuteno ir konservantų. Sudėtis: 100% obuolių sidro actas, pagamintas fermentacijos būdu (nekaitinant) iš..
2.92€ 3.90€
Be PVM:2.42€
Gamintojas: Cauvin Modelis: 201240
Raudonojo vyno actas, ekologiškas 250ml         Be GMO, gliuteno ir konservantų.                         Tai viena iš seniausiai pradėtų gaminti acto rūšių. Raudonojo vyno acte gausu fermen..
2.63€ 3.50€
Be PVM:2.17€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)