Meniu
Prekių krepšelis

Adrenisol N30 Stresui, nerimui, įtampai

Adrenisol N30 Stresui, nerimui, įtampai
-30 %
Adrenisol N30 Stresui, nerimui, įtampai
18.31€
26.16€
Be PVM: 15.13€
  • Atsargos: Turime

Maisto papildas „Adrenisol”, 30 kapsulių

Unikalus medžiagų derinys kovai su atsitiktiniu ar lėtiniu stresu, nerimu, psichoemocine įtampa, susilpnėjusiu gebėjimu sukaupti dėmesį.  

Siauralapio baziliko ekstraktas padeda palaikyti normalią psichinę ir fizinę būklę, gali padidinti organizmo atsparumą stresui, bei sustiprinti imuninę sistemą.

Lactium ® – pirmas užpatentuotas iš karvės pieno gaunamas dekapeptidas (susideda iš 10 amino rūgščių), gali padėti sumažinti streso sukeliamų simptomų pasireiškimą. Lactium ® veikia švelniai raminančiai ir gali padėti susidoroti su streso sukeliamomis problemomis –nemiga, psichoemocine įtampa, atminties pablogėjimu, susilpnėjusiu gebėjimu sukaupti dėmesį. Taip pat ši medžiaga gali padėti nugalėti žalingus įpročius, atsiradusius dėl streso – padidėjęs apetitas ar rūkymas. Lactium ® gali padėti susilpninti įtampą ir geriau miegoti naktį.

Taurinas gali padėti palaikyti organizmo atsparumą stresui, pagerinti psichologinę būklę.

Kalninės puerarijos (Kudzu) ekstraktas yra bioaktyvių izoflavonų šaltinis. Šios medžiagos gali padėti:

  • detoksikuoti organizmą;
  • gerinti dopamino ir serotonino, stiprinančių nervų sistemą ir palankiai veikiančių nuotaiką (kai yra padidėjęs jautrumas arba apatija), gamybą;
  • pakelti energijos lygį;
  • atprasti nuo alkoholio vartojimo bei rūkymo;
  • palengvinti klimakterinio periodo negalavimus.

Rausvosios radiolės (Auksinės šaknies) ekstraktas ypač naudingas nervų sistemai stresinėse situacijose, protiniam ir fiziniam darbingumui, ištvermei.

Vaistinio skaistenio ekstraktas gali padėti atsipalaiduoti.

Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, psichologinę būklę, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

2 kapsulėse yra:

RPN*

Siauralapio baziliko ekstraktas

300 mg

Lactium®

150 mg

Taurinas

100 mg

Jūrinės kilmės magnis

53.25 mg

15 %

Kalninės puerarijos (Kudzu) ekstraktas

25 mg

Rausvosios radiolės (Auksinės šaknies) ekstraktas

20 mg

Vaistinio skaistenio ekstraktas

10.80 mg

Vitaminas B6

0.21 mg

15 %

RPN* - rekomenduojama paros norma

Vartojimas: suaugusiems ir vaikams vyresniems nei 12 metų vartoti po 2 kapsules per dieną užsigeriant stikline vandens. Saugoti nuo mažų vaikų. Nerekomenduojama vartoti nėščioms, žindančioms, sergančioms krūties onkologinėmis ligomis ar turinčioms polinkį sirgti, moterims. Nerekomenduojama ilgai vartoti be specialisto patarimo. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

3 Chenes Laboratoires, Prancūzija